Kamera Pis Su Gideri Görüntüleme

Boru görüntüleme hizmeti, atık su borularında suyun akış hızını yavaşlatan sorunları çözüme kavuşturmak için kullanılır. Apartman dairelerinde pis suyu tahliye etmek için yapılan kanalizasyon borularının içini görüntüleyen kameralar sayesinde sorunlu bölgenin röntgeni çekilir. Kanal görüntüleme kamerasının ucunda bulunan sinyal verici devre borunun kırık noktasına ulaştığında kamerayı kullanan personele uyarı verir.

Alınan görüntüler analiz edilerek müşteriye sorun hakkında detaylı rapor verilir. Bu işlemin avantajlı tarafı uzun metrajlı kanalizasyon hatlarında tamir maliyetini düşürüp, bölgesel olarak sorunu çözmesidir. Ev ya da iş yeri pis su borularına özel kamera sistemleri firmamızda mevcut olup, istenilen adrese servis hizmeti sunmaktayız.

Atık su tesisatını kameralı sistemler görüntüleme hizmeti veren firmalar Bina içindeki ve dışındaki atık su gider borularınızın, kamera ile görüntülemesi yapan, boru içerisinde kırık, çatlak boru yerini tespit edebilmektedir. Bünyemizde bulunan son teknoloji kameralarla, boru içerisindeki tıkanmalar veya yeterli verilmeyen meyilsiz pimaşlar görüntülenir.

Suyun gitmediği yerler, kamera ile tespit edilir. Detektörlü kameralar ileen iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Kanal görüntüleme kamerası, atık su gider borusu içi görüntüleme ve kayıt seçenekleri sunan firmamız, son sistem teknolojilere sahip Türkiye’de ilk kullanılan kameralarla çalışmaktadır.

Pimaş borularda görüntüleme, renkli kameralar ile yapılmaktadır. Kanal görüntüleme kamerası ile şimdiye kadar birçok çözüm bulunamayan atık su gider borusu sızıntılarına, çözüm ürettik. ; konut, ticari ve endüstriyel olarak bütün sektörlere hizmet vermekteyiz.